To już TYLE lat!

Pisząc to nie wierzyłem – sprawdziłem i faktycznie, minęło już tyle lat odkąd rozpocząłem prace jako instalator (1991r), a następnie założyłem firmę Aquaterma – Adam Sokołowski. Przez ten okres zdobywałem doświadczenie i wiedzę, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Z biegiem czasu chęć stałego udoskonalania swoich umiejętności stała się w firmie Aquaterma motywem przewodnim i wyznacznikiem – do oferowania klientom usług i materiałów dopracowanych w najdrobniejszych detalach. Stwierdziliśmy, że nie będziemy konkurować tylko i wyłącznie ceną, postanowiliśmy również nie angażować się w wiele jednoczesnych zleceń; ustaliliśmy, że w naszej działalności nie będzie miejsca na kompromisy.

Kolejne lata potwierdziły, że nasz wybór sposobu pracy był słuszny. Kolejne konkurencyjne firmy oferujące usługi „…byle jak, byle gdzie, byle szybko, byle tanio…” pojawiały się i znikały pozostawiając po sobie niezadowolonych klientów. My w tym czasie wytrwale pracowaliśmy nad swoją marką i renomą. Jakość wykonanych usług jest dla nas ważna, a zadowolenie klienta jeszcze ważniejsze. Zadzwoń, zobacz jak pracujemy – po prostu bądź zadowolony z wyboru wykonawcy.

Pozdrawiam Adam Sokołowski